Skip to main content
REZERVASYON
Şef ile Tanışın
Şef ile Tanışın

Meet the Chef Page

Spago by Wolfgang Puck Istanbul, 2023 Michelin Guide Listesi'ne adını yazdıran ödüllü şef Deniz Otuk'un yönetiminde, Master Şef Wolfgang Puck'ın "çiftlikten masaya" felsefesiyle şehirde yepyeni bir lezzet kültürü sunuyor.

Üst üste 25 sene boyunca Oscar ödül törenlerinin resmi partilerini düzenleme başarısı gösteren dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck, Beverly Hills'in 2 Michelin yıldızlı ikonik restoranı Spago ile Istanbul'da. Gastronomi dünyasının öncülerinden biri olarak lider konumunu koruyan; mutfak sanatları, servis ve stil açılarından trendleri belirleyen Spago, Master Şef Wolfgang Puck'ın "çiftlikten masaya" felsefesiyle şehirde yepyeni bir lezzet kültürü sunuyor.

Wolfgang Puck'ın mevsimin en taze ürünlerini modern bir konseptle yorumlandığı Spago menüsü, Amerikan, Asya ve İtalyan mutfaklarından esinlenerek yarattığı eklektik lezzetleriyle misafirlerini gastronomik bir yolculuğa çıkarıyor. Yerel pazarlarda bulunan ürünlere göre her mevsim değişen menüde Wolfgang Puck'ın ünlü taş fırın pizzaları, mezeleri, el yapımı makarnaları, zengin antre seçeneklerinin yanı sıra, farklı mutfaklardan esintiler taşıyan tatlar da yer alıyor.